• Ново
Уметнички ткајачи Мара Традиционална килим во затворен простор
zoom_in

Уметнички ткајачи Мара Традиционална килим во затворен простор

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Претседателската колекција ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полиестер во Турција и има среден куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Традиционален стилизиран килим, машина ткаен полиестер, средна висина на купот 0,24, направен во Турција.

Им се допаѓа и на купувачите..