• Ново
С. Поло Асн. Машко руно џогер
zoom_in

С. Поло Асн. Машко руно џогер

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Ставете го обичниот во вашиот викенд со американскиот Поло Асн. Џемпери од џогер. Во мека, памук/руно со средна тежина со функционални џебови од патент, овие џогери се оние во кои ќе живеете во цела есенска сезона. Пар со нашата целосна качулка не можете да тргнете наопаку! Се одликува со мало везено лого на горниот лев фронт; Еластична лента за половината, функционално влечење; џебови од страничен отвор. 60% памук 40% полиестер; Моделот е 6'1 носител на носење M. Машината што може да се пее; Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..