• Ново
Делта Славина 470-ПРОМО-Дст Единечна Рачка Извлечете Ја Кујнската Славина Со Страничен Спреј
zoom_in

Делта Славина 470-ПРОМО-Дст Единечна Рачка Извлечете Ја Кујнската Славина Со Страничен Спреј

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Опремете ја вашата кујна со врвна ефикасност На Делта Славината 470-Промо-Дст Единечна Рачка Извлечете Ја Кујнската Славина со Страничен Спреј. Оваа кујнска славина има излив на извлекување, како и уникатно дизајниран страничен распрскувач. Тој е издржливо конструиран од метал со разноврсна хромирана завршница. Една рачка на рачката ви овозможува лесно да ја прилагодите температурата на водата на оваа славина за која е потребна инсталација на мијалник со три дупки. За инсталација со 2 дупки. 1 рачка за славина за лесна контрола на температурата. Инсталација на монтирање на палубата. Привлечна хромирана завршница. Изработени од метал. Вклучува страничен спреј.

Им се допаѓа и на купувачите..