• Ново
Докулор Кабуки Фондација Фондација во прав, преносна козметичка алатка за шминка
zoom_in

Докулор Кабуки Фондација Фондација во прав, преносна козметичка алатка за шминка

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Работи совршено со минерална, течна или крема, или или коректор, а не иритирајте ги влакната на кожата се меки, густи, но сепак им се даваат на вашите удари, не апсорбирајте вишок производ, чистете лесна пократка рачка го олеснува станувањето близу до. огледало и дајте ја вашата поголема контрола додека нанесувате престој во чантата за примена на сè, од фондација до сончање на лице, за да забележите прикривач, тоа е меки и меки и ја дистрибуираат фондацијата рамномерно и совршено, како сунѓер за потпирање на доктолорот Кабуки Фондација Фондација Прашок во прав, преносен шминка козметика козметика Алатка (црна.

Им се допаѓа и на купувачите..