• Ново
Мникен Жените Водоотпорен Ветроупорен Отворено Пешачење Топла Зима Ски Панталони
zoom_in

Мникен Жените Водоотпорен Ветроупорен Отворено Пешачење Топла Зима Ски Панталони

DEN 543.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Водоотпорни Ветроупорни Пешачење На Отворено Топли Зимски Ски Панталонибидете во центарот на вниманието во овие водоотпорни панталони отпорни на ветер за на отворено. Студената цврстина е фокусот на дизајнот, е движење носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Винтергендер : Женоказија : Дмотионматеријал : Тип На Полиестерпатер Тип : Крпеница Стил : Лежерна Должина : Целосна Должина : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х панталони+1 х појас ве молиме проверете ја пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Size USUKEUWaist Hip Length S483476cm/29.92"96cm/37.80"100cm/39.37"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 76cm/29.92"Hip : 96cm/37.80"Length : 100cm/39.37" Материјал : Облеката е изработена од 92% полиестер и 8% спандекс, кои се водоотпорни, ветроупорни, топли,отпорни на триење,без пилинг и удобни. Џебовите со повеќе патенти го чуваат вашиот телефон,клучеви,кредитни картички и други personal работи безбедни. И надворешните и внатрешните се корисни за спречување на губење на топлина од телото, ефикасно за загревање на вашето тело дури и во екстремни зимски или снежни услови. Стилски панталони за снег, совршени за зимски активности на отворено како пешачење,планинарење,кампување,скијање,сноуборд,качување,спортови на мраз. Белешка За големина : Ова Е азиска големина која е помала од големината НА САД.За мажи сн жените ви предлагаме да нарачате 1-2 големина повеќе од нормалното.

Им се допаѓа и на купувачите..