• Ново
Јакна за кошула со шерпа со машка машка машка тешка категорија
zoom_in

Јакна за кошула со шерпа со машка машка машка тешка категорија

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Јакната со кошула со кошула во тешка категорија на машката со машка тешка категорија, маичка со кошула со тешка категорија е долг ракав, шерпа-обложена, фланелна кошула со опуштено вклопување. Копчињата надолу од предната страна, има предни џебови и џебови за пристрасност. Оваа јакна од кошула е совршена за кога не е доволно ладна за јакна, а исто така работи одлично како слој. Опуштено вклопување. Долги ракави. Шерпа наредени. Фланел копче-предниот дел со џебови од размавта. Џебови за пристрасност. Памук 55%, рециклиран полиестер 45%. Стил# hjp8awr.

Им се допаѓа и на купувачите..