• Ново
Женска боја прскање хипстер за капење бикини дното
zoom_in

Женска боја прскање хипстер за капење бикини дното

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Дното на бикини со хипстер направено да оди од плажа, до базенот и назад. Страните на табулаторот Triple Peekaboo ќе се вклопат на која и да е локација што сакате. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. умерено покритие. Повлечете мека лента за истегнување на половината; Peekaboo јазичиња од страни. Достапно во најразлични бои . 90% најлон/10% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Цврста боја хипстер бикини дното за пливање за жени од БЦА.

Им се допаѓа и на купувачите..