• Ново
Фармерки со Софија од Софија Вергара, краткиот ракав за ракави, предниот дел од предниот дел на ракавот
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара, краткиот ракав за ракави, предниот дел од предниот дел на ракавот

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Работете го дури и во оние вонредни денови со Julулијана скок од фармерките на Софија од Софија Вергара во ветровито опуштено вклопување во тренд со ласкава вратоврска. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : Este mono Juliana de Sofia Jeans de Sofia Vergara puedes usarlo hasta en tus días de descanso y relajación ya que te ofrece un talle casual y holgado, pero te mantiene a la moda con un atractivo nudo al frente. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una talla pequeña (и). Приближно. inseam : 26 ”/largo de Enterepierna aproximado : 26". Опуштено вклопување/тале Холгадонг. Повлекување на стилизирање/diseño fácil de poner. Два странични џебови/dos bolsillos con abertura Латерално. половината/con nudo al frente a la altura de la cintura. 95% Rayon/5% Spandex/95% Rayón; 5% LICRA. Машината за перење/лавадо А Мекина. Увезен/де увоз. За жени/ моно кон нудо ал Френте де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Постои нешто за културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прави да се чувствувате самоуверено - носи нешто што го сакате апсолутно.

Им се допаѓа и на купувачите..