• Ново
Шарлот Цевка Распоред во. Центар во. Д Центар Пвц Намалување На вај пк
zoom_in

Шарлот Цевка Распоред во. Центар во. Д Центар Пвц Намалување На вај пк

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Пвц двв фитинзи се за одвод, отпад и вентилација цели. Тие се користат во системи за елиминација на отпадот што се хранат со гравитација и се за системи Без Притисок каде температурите нема да надминат 140 Ф.Пвц е лесен и лесен за инсталирање. Тие не бараат специјални алатки за сечење и се инсталираат со цементирање на растворувачи, навој, прирабница и спојување со жлебови. Сите Производи Од Цевки Шарлот се произведуваат во САД. * Бренд Име : Шарлот Цевка Распоред Тип Број : Распоред 40 Крајот 1 Дијаметар : 4 во. Крај 1 Тип : Центар Крајот 2 Дијаметар : 2 во. Крај 2 Тип : Центар Материјал : Пвц Тип На Производ : Намалување На Wye Број Во Пакет : 1 pk Крајот 3 Тип : Центар Крајот 3 Дијаметар : 4 во. Апликација : Двв Просечна Содржина На Олово : БЕЗ ОЛОВО АНСИ Сертифициран : Нема Тип На Пакување : Рефус Под Земја Оценет : Не Е НАВЕДЕН НСФ : Да IAPMO Сертифициран : Да Име На Брендот : Шарлот Цевка Распоред Тип Број : Распоред 40 Крајот 1 Дијаметар : 4 во. Крај 1 Тип : Центар Крајот 2 Дијаметар : 4 во. Крај 2 Тип : Центар Материјал : Пвц Тип На Производ : Намалување На Wye Крај 3 Дијаметар : 2 во. Подземни Номинална : Нема Материјал Тип : Пвц Наведнуваат Степен : 45 степен. Компатибилен Материјал За Цевки : Пвц Апликација : Двв Семејство На Бои : Бел Излез : Број На Центар Во Пакет : 1 ПК АНСИ Сертифициран : Нема Компатибилност : Се Користи Во Системи Без Притисок Крај 3 Тип : Центар Просечна Содржина На Олово : Без Олово Одговара За : За Апликации За Одвод, Отпад и Вентилација . Оддел-ВОДОВОД/ГРЕЕЊЕ. mdse Class-ПЛАСТИЧНИ ФИТИНЗИ. продгрупа - ПВЦ ДВВ ФИТИНЗИ.

Им се допаѓа и на купувачите..