• Ново
Набавете гигант 2 1 1-1 2 црна цевка што ја намалува леаната железо
zoom_in

Набавете гигант 2 1 1-1 2 црна цевка што ја намалува леаната железо

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да траат цел живот. Тие се безбедни за употреба со гас, масло и вода. Леаното железо има тивко цевки, за оние кои уживаат во мирот и тишината. Поставете ги сите стандардни врски на навој. Овие фитинзи за цевки се исто така одлични за DIY -проектите да создадат мебел за сопствени цевки. Тие не бараат никакви вештини и се супер лесни за склопување и инсталирање. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov трајни долготрајни цевки од леано железо. Нашите цевки, фитинзи за цевки, брадавици и маички се конструирани од високо издржливо леано железо, дизајнирани да траат цел живот, и се безбедни за употреба со гас, масло и вода . ги исполнува и ги надминува сите стандарди на Necces Aray. 100% тестиран притисок за 150 lb. апликации- 300 PSI рејтинг на притисок. Е во согласност со стандардот ASTM B16.4. Темите се во согласност со ANSI/ASME B1.20.1. Големина и количина. 2 "x 1" 1-1/2 "Намалување на мета со женска нишка, компатибилен со стандардни брадавици 2" x 1 "x 1-1/2". Единечен пакет . тивка перфоманција. Леаното железо е познато по својот тивок систем за цевки. Значи, ако уживате во мирот и тишината, ова е за вас . исто така одлично за проекти за мебел за мебел DIY- лесни и без проблеми. Овие делови од индустриска цевка се одлични за создавање на ваш мебел за цевки, полици за цевки, нозе на табели за цевки, индустриски декор итн. Овие фитинзи за цевки не бараат никакви вештини, тие се супер лесни за склопување и инсталирање.

Им се допаѓа и на купувачите..