• Ново
Мидленд Индустрии 3с 0. 0. Притисни - Во Мип Вртливата Композитни И Конектор
zoom_in

Мидленд Индустрии 3с 0. 0. Притисни - Во Мип Вртливата Композитни И Конектор

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Мидленд Индустрии нуди месинг фитинзи за цевки, цевки и црево. Фрлени Фитинзи и Брадавици во месинг, бронза, нерѓосувачки челик итн. Нашите производи се многу барани поради нивниот врвен квалитет и пристапните цени. Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќинство и материјали. Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите материјали за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Нашата цел е континуирано подобрување и задоволство на корисниците преку ефективна имплементација и квалитет на нашите производи. Карактеристики-во x Mip Вртливиот Композитен Y Конектор висококвалитетен материјал кој трае подолго спецификации големина : 3/8 x 1/2-SKU : MDLND6152 Midland Industries 20193c 0,37 x 0,5 Push-in x Mip Вртливиот Композитен Y Конектор.

Им се допаѓа и на купувачите..