• Ново
Форни Брзо Поврзување приклучок спојка пси
zoom_in

Форни Брзо Поврзување приклучок спојка пси

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ1 / 4 " F Приклучок Компатибилност На Производот : Користете за секаде врски со висок притисок. Тип На Производ : Спојување На Приклучок За Брзо Поврзување. Врска За Брза Промена : Да. Максимален Притисок : 5500 пси. Име На Брендот : Форни.

Им се допаѓа и на купувачите..