• Ново
Бошарт и Плумбезе пе-ПС-ма 0. 0. во. Нерѓосувачки Челик Јп Мпт Адаптер
zoom_in

Бошарт и Плумбезе пе-ПС-ма 0. 0. во. Нерѓосувачки Челик Јп Мпт Адаптер

DEN 1599.68

Износ
check Во продавницата.

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Спецификации големина : 0,5 х 0,5 инчи.Тежина : 0.03 фунти-SKU : BSTWC18327 boshart & Plumbeeze PE-PS-MA05 0.5 x 0.5 во. НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ПЕКС МПТ Адаптер.

Им се допаѓа и на купувачите..