• Ново
ПП44В 1. во. Полиетиленски Степен Двојно Поместување
zoom_in

ПП44В 1. во. Полиетиленски Степен Двојно Поместување

DEN 81.92

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики испрати 1 Дијаметар : 1-1/2 во. Степен на свиткување : 45 степени. Материјал : Полиетилен Тип На Производ : Тип На Двојно Поместување : Материјал За Цевки Компатибилен Со Лизгање : Месинг Апликација : За Апликации За Одвод На Отпадклучува подлошки и навртки. - ШКУ : ZX9 ACHR8612 Карактеристики Крај 1 Дијаметар : 1-1/2 во. Степен на свиткување : 45 степени. Материјал : Полиетилен. Тип На Производ : Двојно Поместување. Тип На Фитинг : Лизгање. Компатибилен Материјал За Цевки : Месинг. Апликација : За Апликации За Одвод На Отпад. Вклучува подлошки и ореви. - ШКУ : ZX9 ACHR8612.

Им се допаѓа и на купувачите..