• Ново
Тод 93 - Директно Цевка За Црево Адаптер Комплет
zoom_in

Тод 93 - Директно Цевка За Црево Адаптер Комплет

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

За држење резервоари и му овозможува на бродарот да го приклучи постојниот отвор за монтирање со навој и да постави нови отвори за фитинзи каде било на резервоарот. Доаѓа со инструкции. Тод 93-2220 Директно Цевка За Црево Адаптер Комплет.

Им се допаѓа и на купувачите..