• Ново
Дишните патишта Цевка Орев, степен.,Нерѓосувачки Челик, JIC 0318-12SS
zoom_in

Дишните патишта Цевка Орев, степен.,Нерѓосувачки Челик, JIC 0318-12SS

DEN 1511.04

Износ
check Во продавницата.

Цевка Орев, Конец Големина 1 1/16 во -12, Фитинг Форма Орев, Вкупната Должина 1.015625 во, Фитинг Материјал Од Нерѓосувачки Челик, 316, Темп. Опсег -165 Степени до 1200 СТЕПЕНИ F, MS51531, SAE J514 070110 Дишните Патишта Цевка Орев, 37 степени., 316 Нерѓосувачки Челик, JIC 0318-12 SS.

Им се допаѓа и на купувачите..