• Ново
Американска Имагинација АИ-ин. Намалување На Мета-Напишано, Бакар
zoom_in

Американска Имагинација АИ-ин. Намалување На Мета-Напишано, Бакар

DEN 3199.84

Износ
check Во продавницата.

Контрола на квалитетот одобрени Во Канада. Се одликува со форма на маичка. Оваа мета за намалување на бакар е дизајнирана да биде инсталирана како маичка за намалување на бакар. Изграден е со бакар. Овој бакар намалување на мета-напиша доаѓа со бакарна завршница во Бакарна боја. Карактеристики 2 x 2 во. Намалување На Мета-Напишано, Бакар Направено од висококвалитетни материјалиспецификациизавршете : Бакар Облик : Маицизирајте : 2 х 2 инчи.- ШКУ : Мекмг13004 Американски Имагинации АИ-35548 2 х 2 инчи. Намалување На Мета-Напиша, Бакар.

Им се допаѓа и на купувачите..