• Ново
Кингстон Месинг Ктдл Конкорд Фронт Монт Тоалет Резервоарот Рачката, Масло Нанесуваат Бронза
zoom_in

Кингстон Месинг Ктдл Конкорд Фронт Монт Тоалет Резервоарот Рачката, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Исфрлете ги вашите проблеми со рачката На резервоарот За тоалет Кингстон Месинг Конкорд. Тоа ќе всади безвременска и елегантна привлечност во вашата бања. Одликувајќи се со метална рачка, ова украсно парче е инсталирано за неколку минути и ќе го трансформира изгледот на вашата бања. Достапно е во повеќе завршетоци за лесно координирање со вашиот постоечки декор. Цврста месинг конструкција за издржливост и сигурност. Замена за предните држела на резервоарот за тоалет. 8-11/16" рамна должина на раката. Модерен дизајн. Одговара на повеќето механизам вода плакарот. Рачката на рачката ги исполнува упатствата НА АДА. Совршено се координира Со Колекцијата Конкорд.

Им се допаѓа и на купувачите..