• Ново
Набавка на гигант 1-1 2 11
zoom_in

Набавка на гигант 1-1 2 11

DEN 3359.84

Износ
check Во продавницата.

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен простор. Цевките се користат за апликации со низок притисок, како што се вода, гас, пареа и воздух. Цевката е достапна во неколку големини и должина за сите типови апликации за станбени и комерцијални водовод. Одлично за сите ваши проекти за DIY да додадат индустриско чувство во која било просторија. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov цевководот на брадавиците : Тип на брадавица од цевки што одговара на машка NPT (нишка на национална цевка) направена од супериорен челик за комерцијална употреба станбена апликација и сите ваши проекти за DIY. Галванизиран обложен распоред 40, 150 psi. Функција на цевки : брадавицата се придружува на две цевки или должина на проширување. Висок квалитет : издржлив челичен материјал од цевки произведен со употреба на напредна технологија. Одобрение за оценување : ги исполнува стандардите ASTM и ANSI. Декоративни намени : Цевките се одлични за употреба за декоративни цели за индустриско чувство во декор, мебел, полици и додатоци.

Им се допаѓа и на купувачите..