• Ново
Фореспар Марелон Женски Лакт
zoom_in

Фореспар Марелон Женски Лакт

DEN 108.96

Износ
check Во продавницата.

Forespar 901002 1-1 Машки Лакт Hecm 16 Elbow Направени Од стакло со висока јачина засилен марелон. Димензијата "А" ја означува големината на конецот на цевката. Сите лакти што се продаваат во Сад имаат прави нишки од цевки. Атрибути : Б "= 1 А "= 1 Модел = ХЕКМ 16 Е "= 39454 Д "= 37288 Ц " = 41402 Фореспар Марелон Женски Лакт : Направен од стакло засилен со висока јачина марелон. Димензијата "А" ја означува големината на конецот на цевката. Сите продадени лакти имаат прави нишки од цевки. О : 3/4. Б : 3/4. В : 9/16. Д : 2-3/16. Е : 1-3/4. Модел : хекф 12.

Им се допаѓа и на купувачите..