• Ново
Инженеринг Месинг Метални Цевки, Круг, 3 8 во 12во
zoom_in

Инженеринг Месинг Метални Цевки, Круг, 3 8 во 12во

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Овие метални цевки се идеални за уметнички, занаетчиски, вајарски и дизајнерски проекти. Создадете арматури, структури и дизајни со бесконечна можност. К&С Инженеринг Месинг Метални Цевки, Круг, 3/8ин х 12ин. Разновиден. Висок квалитет. Повеќенаменски.

Им се допаѓа и на купувачите..