• Ново
Снабдување ГИГАНТ BRBU1123-NL 1-1 2 3 4 Месинг Тој Черупка, Олово Слободен
zoom_in

Снабдување ГИГАНТ BRBU1123-NL 1-1 2 3 4 Месинг Тој Черупка, Олово Слободен

DEN 2738.08

Износ
check Во продавницата.

1-1/2" х 3/4" Месинг Шестоаголна Черупка Е Месинг Цевка Без Олово Од Класа 125 Со машки национални конуси за цевки (НПТ) на едниот крај и женски нпт навои на другиот крај за поврзување цевки со различни големини. 65 Предупредување : овој производ е познат на државата Калифорнија за да предизвика рак или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.p65warnings.ca.gov. Снабдување ГИГАНТ BRBU1123-NL 1-1/2" x 3/4 " Месинг Хексадецимален Черупка, Олово Бесплатно : Машки И женски Национални Цевки Конус (НПТ) теми за поврзување на 2 цевки. Хексадецимална черупка за поврзување цевки со различни големини. Произведен до стандарден АСТМ Б-584-06 за обезбедување квалитет без олово.

Им се допаѓа и на купувачите..