• Ново
Apache Hose & Belting Inc 1 2 '' Машка цевка 3 4 '' женска цевка вртење, хидрауличен адаптер
zoom_in

Apache Hose & Belting Inc 1 2 '' Машка цевка 3 4 '' женска цевка вртење, хидрауличен адаптер

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој производ идеално ќе одговара на вашите потреби. Apache Hose & Belting Inc 39004400 1/2 '' Машка цевка x 3/4 '' женска цевка вртливата, хидрауличен адаптер : 1/2 '' Машка цевка x 3/4 '' Sweenенска цевка. Хидрауличен адаптер.

Им се допаѓа и на купувачите..