• Ново
Шарлот Цевка Распоред Пвц Пена Јадро Цевка во. Диа. фт. Обичен Крај пси
zoom_in

Шарлот Цевка Распоред Пвц Пена Јадро Цевка во. Диа. фт. Обичен Крај пси

DEN 1659.52

Износ
check Во продавницата.

Пвц Распоред 40 Пена Јадро Цевка е само за одвод, отпад и пропустливи цели. Се користи во гравитационите системи за елиминација на отпадот. Тоа е за системи Без Притисок каде температурите нема да надминат 140 Степени Ф.Пвц Распоред 40 Јадрото Од Пена е лесно, нетоксично и лесно се инсталира. Тој е коегзистиран и има клеточно јадро. Инсталирањето бара прајмер и растворувач цемент. Пвц Sch 40 Пена Јадро се користи во Двв Апликации. Тој е многу издржлив и без ' рѓосување нуди долгогодишна услуга без проблеми. Сите Производи Од Цевки Шарлот се произведуваат во земјата. Во согласност Со Стандардите : АСТМ Д 4396, АСТМ Ф 891 И Нсф Стандард 14. Бела цевка што се користи во санитарни одводи, отпад и вентилација (ДВВ), канализација и апликации за одводнување на бура. Јадрото од пвц пена е многу издржливо и без ' рѓосување нуди години на услуга без проблеми. Не е наменет за употреба под притисок. Не бараат посебни алатки за сечење и да бидат инсталирани со растворувач цемент.

Им се допаѓа и на купувачите..