• Ново
Набавка на гигант BRSN0112-NL 1-1 2 Уличен лакт од 90 степени, олово бесплатно
zoom_in

Набавка на гигант BRSN0112-NL 1-1 2 Уличен лакт од 90 степени, олово бесплатно

DEN 262.08

Износ
check Во продавницата.

1-1/2 "Поставувањето на цевките за месинг без олово е уличен лакт од 90 степени со машки народи на национални цевки (NPT) на едниот крај и женските НПТ нишки од другиот крај за поврзување на две цевки за промена на насоката на проток. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 Предупредување : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov гигант за снабдување BRSN0112-NL 1-1/2 „Улица на улица од 90 степени, слободен олово : лактот од 90 степени. Конструирано тело од месинг. Произведено до стандардно ASTM B-584-06 за обезбедување на квалитет без олово.

Им се допаѓа и на купувачите..