• Ново
Кингстон Месинг ЦЦ Канџи Нога Када Отпад & Прелевање Мозоци, Полиран Месинг
zoom_in

Кингстон Месинг ЦЦ Канџи Нога Када Отпад & Прелевање Мозоци, Полиран Месинг

DEN 1087.20

Износ
check Во продавницата.

Подигнете и свртете ги одводите се популарен избор во традиционалните бањи поради нивната гроздобер .етика. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на полнењето на вашата када, одводот на гроздобер подигнување и вртење на кадата со канџи ќе одговара на повеќето стандардни големини на одводот на кадата. Едноставно завртете го одводот нагоре за да се отвори. Сите потребни цевки и прелевање се вклучени за употреба со вашиот пиедестал или када за нозе. Фабрикувани од цврст месинг за сигурност. Подигнете и свртете ја работата на затка за одвод. 20 мерач. 1-1/2" должина на конецот.

Им се допаѓа и на купувачите..