• Ново
Елхарт Производи Корп Притисни Вклопуваат Цевка Капа Коперлок . во
zoom_in

Елхарт Производи Корп Притисни Вклопуваат Цевка Капа Коперлок . во

DEN 15024.00

Износ
check Во продавницата.

Бакар и бакар легура притисни поврзете фитинг. Притисни се вклопуваат, алатка слободен, постојан фитинг. пред-подмачкана за брза инсталација, одобрена за подземни инсталации.Карактеристики коперлок.Големина - .50 во.Димензија - 9.88 х 7.13 х 4.38 Точка Тежина - .03 фунти.- ШКУ : ОРГЛ1728 Елхарт Производи 10170885 1/2 Коперлок Капа.

Им се допаѓа и на купувачите..