• Ново
Легрис Унија И Нееднаков,, ПК 08
zoom_in

Легрис Унија И Нееднаков,, ПК 08

DEN 628.48

Износ
check Во продавницата.

Wye Унија, Апликација Воздух, Боја Црна, Фитинг Страна Тип На Поврзување Притисни-За-Поврзување, Фитинг Страна Б Тип На Поврзување Притисни-За-Поврзување, Фитинг Страна Ц Тип На Поврзување Притисни-За-Поврзување, Вклучува Претходно Применета Нишка Заптивната Смеса Да, Фитинг Страна Цевка Надворешен Дијаметар 6 мм, Фитинг Страна Б Цевка Надворешен Дијаметар 8 мм, Фитинг Страна Ц Цевка Надворешен Дијаметар 6 мм, Фитинг Материјал Најлон, Максимален Работен Притисок 290 Psi, Максимална Работна Температура 176 Степени F, Вкупна должина 41 Mm Legris 6 X 8mm Пластична Унија y, црна Црна 3140 06 08.

Им се допаѓа и на купувачите..