• Ново
во. МПТ во. Л Црвен Месинг Брадавица
zoom_in

во. МПТ во. Л Црвен Месинг Брадавица

DEN 608.96

Износ
check Во продавницата.

Црвен месинг за корозивни почви и високи солени површини. Се користи со месинг, бакар и железна цевка. За линии со низок и среден притисок, -65 до +250 Степени Ф. Име На Брендот : ЈМФ. Крај 1 Тип : МПТ. Крај 1 Дијаметар : 1 во. Материјал : Црвен Месинг. Тип На Производ : Брадавица. Должина : 5 во. Максимална Температура : 250 степени. Ф. Компатибилен Материјал За Цевки : Месинг и Железо. Просечна Содржина На Олово : Не е наменета за вода за пиење. АНСИ Сертифициран : Да. Број Во Пакет : 1 пк.

Им се допаѓа и на купувачите..