• Ново
Женски Кошули Трендовски Секојдневно Печатење Кратки Ракави О Вратот Лабава Блуза Женски Врвови
zoom_in

Женски Кошули Трендовски Секојдневно Печатење Кратки Ракави О Вратот Лабава Блуза Женски Врвови

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 71см/27.95" жени обични Печатење Кратки Ракави о-вратот лабава маица блуза блузи Ве Молиме Проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Памук Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XXL 114cm/44.88" 48cm/18.90" 19.5 cm/7.68" 71cm/27.95" Големина : XXL Биста : 114cm/44.88" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 19.5 cm/7.68" Должина : 71cm/27.95" Жените Врвови Краток Ракав Лабава ОДГОВАРА. кошули за жени трендовски. маици за жени лабава фит графика. женски кошули секојдневен xl. женски графички маици гроздобер трендовски v вратот.

Им се допаѓа и на купувачите..