• Ново
Божиќен Дуксер За Жени Мода Со Тркалезен Врат Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза На Клиренс
zoom_in

Божиќен Дуксер За Жени Мода Со Тркалезен Врат Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза На Клиренс

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

56" големина : l : големи сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 122cm/48.67" Рамо : 51.Овој Женски Дуксер со Долги Ракави е изработен од еластична и дише ткаенина, мека лесна и удобна, Удобна Е Наспроти Кожата.76" рамо : 56см/22.46" ракав : 65см/25.80" ДОЛЖИНА : 70cm/27.28" РАКАВ : 63cm/24.98" ДОЛЖИНА : 76см/29. Ова мора да биде добар избор За Божиќ!Божиќен подарок/подарок За Ноќта на Вештерките/подарок за мама/подарок за ќерка.77" Големина : М : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45. Квалитетен материјал : мешавина од памук. Женскиот божиќен врв има кариран дизајн со долги ракави со симпатична празнична графика. Ние користиме висококвалитетни материјали за прилагодување на горниот дел, ткаенината е мека и пријателска за кожата, што ви дава добро искуство со носење.13" големина : ххл : хх-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 134СМ/52.69" Ракав : 62см/24. Карактеристики : Екипаж,Обични Врвови За Вежбање/Врвови Од Туника За Хеланки/Секојдневно Носење.05" ракав : 66см/25. Се препорачува рачно миење со вода со ниска температура, може да се мие со машина, бојата е слична; Не избелувајте; Висат да се исушат. Нега на облека : но, бојата и осветленоста може да бидат малку поинакви поради различни компјутерски монитори или други фактори. Карактеристики : Најголем Годишен Божиќ Дуксер, Боја Блок Божиќ Маица Снег Печатење Врвот Кошула, Среќен Божиќ Кошула, Божиќ Подарок Кошула Врвот, Смешно Писмо Печатење маица, Среќен Божиќ Елф Печатење, Долги Ракави Маица, круг Вратот Кошула, Лабава секојдневен Sh И Зима Кошула. Совршен За Божиќ : црвени и црни проверени ракави со долги манжетни. Одговараат За И Зима.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.35" големина : xl : x-големи Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 128СМ/50.

Им се допаѓа и на купувачите..