• Ново
Уникатни поволни цени женски рифон против вратот шифонска канцеларија за канцеларија селанска блуза
zoom_in

Уникатни поволни цени женски рифон против вратот шифонска канцеларија за канцеларија селанска блуза

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Облечете се да импресионирате за совршен обичен паметен изглед со оваа разголена блуза. Ruffled Trim обезбедува воздушна завршница на јасен, гроздобер селански врв. Ретро и трендовски, дизајнот претставува женствена и нечистотија естетика со својот фрунс и V-вратл. Оваа прилично врвна ја обликува вашата благодатна замавлива силуета со жива разголена трим. Овој лесен врвен шифон врвот е ласкав на предниот дел за лесна, привлечна привлечност. Сосема шармантно со шутките што го исекуваат деколтето и завршувајќи ги манжетните, овој проток на врвот е подготвен за стил со поголемиот дел од вашата гардероба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 35 3/8 ", должина на рамото : 15 3/4 ", тежина : 125 фунти, моделот носи меѓународна големина Xs.meeruement (во инчи) градите ширина на рамото Вкупно должина- 35 7/8 14 5/8 - 24 1/4s - - 37 3/4 15 1/8 - 24 3/4m - 39 3/4 - - 15 5/8 - 25 3/8 L 43 1/4 16 1 /2 - 26 XL 46 7/8 17 3/8 -26 5/82 XL 49 1/4 - - 18 1/8 - 27 1/83 XL 51 5/8 18 3/4 - 27 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени женски Ruffle V вратот шифон канцеларија за канцеларија селска блуза 100% полиестер. Увезени. Ruffled V деколте. Ракави на нараквица. Еластични манжетни. Лесна ткаенина. Машинско миење ладно со слични бои, ниско железо.

Им се допаѓа и на купувачите..