• Ново
Жените Возбудуваат Долг Ракав V Вратот Еднобоен Врв
zoom_in

Жените Возбудуваат Долг Ракав V Вратот Еднобоен Врв

DEN 331.04

Износ
check Во продавницата.

ZXZY Жените Возбудува Долг Ракав V Вратот Еднобоен Врв се продава Од Страна На Моќ ZXZ ДОО.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Мека И Пријателска За Кожата Лесна Памучна Мешавина Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. Избрана со v вратот, возбуда детали, долг ракав, еднобојна, секојдневен стил и опуштено вклопување. Тоа е совршен женски врв за спарување со секој изглед што ви се допаѓа. Изберете од асортиман од 4 бои предмети. Сите тие се совршени и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или одмори. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ZXZY". Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.

Им се допаѓа и на купувачите..