• Ново
Зголемена маица со долг ракав
zoom_in

Зголемена маица со долг ракав

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Подигнете ја вашата колекција на основи за гардероба со оваа долга ракав од Time и Tru. Изработено е од супер-мека и лесна маичка ткаенина со опуштено вклопување за да се влече елегантно над различни типови на тело, а широкото деколте V е нагласено со прекрасен сет на исечоци на рамото за да се одвои овој врв со долги ракави од вашите други маички. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU женски долг ракав покачена маица : 71% рајон, 29% полиестер. Женска маица. Фабрична изработка на Jerseyерси. Опуштено вклопување. Долги ракави. Широко v деколте со детали за исечување на рамото. Внатрешно означување. Кошула полите со странични отвори. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..