• Ново
Женски Летен Секси Камизола Дами Еднобојни Без Ракави Квадратни Вратот Прашка Елек
zoom_in

Женски Летен Секси Камизола Дами Еднобојни Без Ракави Квадратни Вратот Прашка Елек

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Женска Летна Секси Камизола Еднобоен Квадратен Елек За Прашка Без Ракави. Големина(см)tttttt. s t Length : t21t Bust : t72пресврт : t59. Мt Length : t21, 7t Bust : t76пресврт : t63. Lt Length : t22. 4t Bust : t82пресврт : t69. Големина (инч)tttttt. s t Length : t8. 27 t Bust : t28. 35 пресврт : t23. 23 . Мдолжина : т8, 54 тбуст : т29, 92 пресврт : т24, 80 . Lt Length : t8. 82 t Bust : t32. 28 пресврт : t27. 17 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот( см) : Без Ракави. Тип На Шема : Цврста Боја. Јака : Квадратен врат. Пол : Жени. Тип На Ставка : Камизола. Вклучен Пакет : . 1 х женска камизола. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женска летна секси камизола, еднобоен квадратен елек за прашка за вратот без ракави, широк ремен за рамо, многу тенок фит и шармантен, може да се совпадне со фармерки. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, на отворено, облека за одмор, улична облека, гледање филмови, шопинг, плажа, крајбрежје, одење на одмор и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х женска камизола. Рачно перење или миење во машина нежно со топла вода. Висат сува.

Им се допаѓа и на купувачите..