• Ново
Дозвола Женски Лето Блузи Краток Ракав Печатени V Вратот Џеб Нега Зелена XXXXL
zoom_in

Дозвола Женски Лето Блузи Краток Ракав Печатени V Вратот Џеб Нега Зелена XXXXL

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

За носење : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Карактеристики : Кратки ракави, v вратот, предниот дизајн.53"XXXXL142cm/55.Вклучете : 1 Х жени топбидете внимателни со горниот дел : миењето раце ќе го одржува подобро во добра состојба, не bleach Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.Женско Летно Печатење Врвови Со Краток Ракав V-Врат Работен Џеб Блуза За Летно Печатење Со Кратки Ракави V-Врвови На Вратот Работен Џеб Блуза Опишете : Материјал : овој основен врв од туника е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.

Им се допаѓа и на купувачите..