• Ново
Јубатуо Женски Божиќен Дуксер Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави Пуловер На Вратот Врвна Блуза Лесна И Удобна Зелена XL
zoom_in

Јубатуо Женски Божиќен Дуксер Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави Пуловер На Вратот Врвна Блуза Лесна И Удобна

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Јубатуо Женски Божиќен Дуксер Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Со Долги Ракави Пуловер На Вратот Врвна Блуза Лесна И Удобна Зелена Хлфеатура : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, О-Врат, Редовно Вклопување, Позициониран Принт, велигденски Принтисклучителен дизајн на шаблонсовршен со фармерки или хеланки; совршен за секојдневно, забава, плажа, одмор, канцеларија прилик Стил : Еластичен, Елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : О јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Компјутер Женски Врв Направен Од мек и растеглив мешавина од ткаенина, овој џемпер со пуловер има Топло, пријатно чувство за Студено Време за Одмор. Лесниот плетен материјал обезбедува удобност без чувство на гломазна. Се одликува со привлечен Божиќен принт со апстрактни празнични симболи и мотиви. Шарениот дизајн додава разигран талент. Дизајниран во преголемо, лабаво вклопување за да овозможи простор за слоевитост одоздола. Пространата силуета има без напор шик, опуштен изглед. Долгите ракави обезбедуваат голема покриеност за да ги загреат рацете. Продолжените ракави го надополнуваат лабавото, лигаво вклопување. Тркалезно деколте му дава на овој џемпер со пуловер лежерна, привлечна привлечност. Тоа е лесен натпревар за фармерки, хеланки или здолништа.

Им се допаѓа и на купувачите..