• Ново
Цермоге Краток Ракав Женски Блузи Блузи Маици Дозвола, Жени V-Вратот Цветни Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи
zoom_in

Цермоге Краток Ракав Женски Блузи Блузи Маици Дозвола, Жени V-Вратот Цветни Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : гроздобер класичен Костим За Маица За Хумор Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долен раб Што Дише и удобен Со истегнување, тенок и костум за пролет и лето дизајнот на Вратот на Екипажот ве прави попривлечни. Машинско перење ладно со слични бои, Сув Материјал на тивок оган : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врвот големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 65см/25.59". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 67см/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 68см/26.77". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 26см/10.24" Рамо : 54см/21.26 "Должина : 69см/27.17" ткаенината на овие маици е дише, удобна и мека, пријателска за кожата. Совршената дебелина на маиците за жени го прави лесен за носење без да се види и ќе ве направи попривлечни. Оваа маичка за дами маици е погодна за секојдневен изглед, кампување,пешачење, работа, состанок, одмор, плажа и други прилики. Оваа женска маица можете да ја спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето и fall. Краткиот ракав на женската кошула зермоге може да биде и празник, роденденски подарок и добро избрано секојдневно изненадување за пријателите и роднините.

Им се допаѓа и на купувачите..