• Ново
Чудата на женскиот топон на плоштадот на вратот на вратот на вратот
zoom_in

Чудата на женскиот топон на плоштадот на вратот на вратот на вратот

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Лизгајте го овој врв на ракав и го имате почетокот на нешто сензационално. Блузата со тополи на В. Чудо е прекрасна одговара со сè, од шорцеви до здолништа. Исклучиво на. Материјал : 80% Рејон/20% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. За изгледот : Класичен летен стил со трендовски ракави за мафини го одржува вашиот стил свеж и забавен . блуза за ракави на женски мафини од C. Wonder. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметен, софистициран и без напор стил за работа и игра .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Им се допаѓа и на купувачите..