• Ново
Женска мека селска кошула
zoom_in

Женска мека селска кошула

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Mowенската мека селска кошула од време и TRU е и удобна и стилска. Пар со омилените фармерки и чизми за целосен изглед. Време и време женска мека селска кошула : Врвот на жените. Долги ракави. 3/4 копче надолу. Достапно во разновидни отпечатоци. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско.

Им се допаѓа и на купувачите..