• Ново
Левмја жените Плус Големина Кошула Блузи Клиренс Летни Жени Обична Маица Печатени Кратки Ракави Круг Вратот Пуловер Блуза Блузи
zoom_in

Левмја жените Плус Големина Кошула Блузи Клиренс Летни Жени Обична Маица Печатени Кратки Ракави Круг Вратот Пуловер Блуза Блузи

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Секојдневен Маица Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пуловер Блуза Блуза Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Обични врвови,Стилски и моден дизајн, Летен обичен Блузаматеријал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Кружен декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвен МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетна мека ткаенина која е еластична и лесна.Мека, удобна и лесна, која лесно може да се облече нагоре или надолу За Пролет или Лето. КАРАКТЕРИСТИКИ : ова е класичен летен основен врв. Дизајниран е во врска со многу модни елементи : цврста боја, печатење,кратки ракави, закривен раб, преголем стил и лабаво вклопување. Покрај тоа, уникатните детали за дизајнот на цвест го прават тоа веќе не монотоно и поубаво и шармантно.Маици со кратки ракави, лабави секојдневни летни врвови со трендовски и елегантни што треба да бидат нов омилен главен плакар. НАТПРЕВАР : оваа деловна секојдневна маичка кошули со краток ракав додадете ладење и женски допир,тоа е убав додаток на инаку обичен врв. Погоден за сите сезони, совршен за спарување со облечете го со фармерки, шорцеви, хеланки или облечете го со здолниште. ПОВОД : лабавата маица изгледа мила навлечете ја или истрошете ја напред што може да се носи дома,канцеларија,состаноци,патувања,улица,шопинг,забава,одмор, совршена за секојдневно носење.Можете да го носите во секоја прилика, без разлика дали станува збор за дневна канцеларија, домашно слободно време или активности на отворено, апсолутно совршено!. НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно перење или нежно миење на машината за циклус, измијте ја облеката со иста боја заедно. Висат за да се исушат, не белење и железо.

Им се допаѓа и на купувачите..