• Ново
Овица Лето Носете Женски Врвови V Вратот Цветни Женски Маици Облека За Чистење Половина Ракав Лактот Должина Ракав Обични Кошули За Жени Трендовски Женски Блузи Кл
zoom_in

Овица Лето Носете Женски Врвови V Вратот Цветни Женски Маици Облека За Чистење Половина Ракав Лактот Должина Ракав Обични Кошули

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

56"големина : xl биста : 118см/46.73" Ракав : 46cm/18. симпатична плус големина блузи за жени, симпатична излегување блузи за жени, обична работна облека за жени, обични врвови за жени трендовски, обични врвови за жени лето,обични врвови за жени плус,обични летни врвови за жени, деловни обични врвови за жени.11" Рамо : 46cm/18. Кул е за носење.47" должина : 72см/28.90" рамо : 50см/19.32" Должина : 68cm/26.50" рамо : 48см/18.29" рамо : 52см/20.90" должина : 70см/27. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, висат Или сува Овица Жени 3/4 Ракав V Вратот Цветни Тенок Одговара Врвови Цијан 2 XL. женски обични врвови плус големина, женски секојдневни врвови за постари жени средни, женски секојдневни врвови за кафени панталони,женски секојдневни летни врвови со ракави,женска деловна облека,женски деловни обични врвови во плус големина,женски бохо врвови големина плус големина,женски бохо врвови плус големина, женски бохо врвови клиренс. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.69" должина : 71см/27.09" ракав : 47см/18.61" ракав : 49см/19.

Им се допаѓа и на купувачите..