• Ново
Бдфзл Женски Плус Големина Долги Ракави Кошули На Вратот На Екипажот Секојдневен Печатење Пуловер Дуксер Есенска Блуза Лабави Врвови Сива Ххххл
zoom_in

Бдфзл Женски Плус Големина Долги Ракави Кошули На Вратот На Екипажот Секојдневен Печатење Пуловер Дуксер Есенска Блуза Лабави

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut, зима и пролет, ќе ве стопли и лесни.[Карактеристики] : Еластиката на појасот обезбедува персонализирано вклопување и ја зголемува линијата на половината. Лабавото вклопување е идеално за секојдневно или спортско. [Прилика] : овие стилски панталони можат да бидат спарени Со Маици, џемпери, кардигани и јакни за пролет, лето, fall и зима. Идеален и удобен секојдневен панталон за активности на отворено (пешачење Не избелувајте; не виткајте или извртувајте; исушете ја Линијата во сенка. Ако сте малку потенок, обидете се со помала големина ~.За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Известување] : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме на последната слика, изберете ја големината според неа. 1 : ве молиме дозволете 0,4-1,2 инчи се разликува поради рачно мерење.2 : позицијата за печатење на моделот нема да биде иста како и фотографиите поради сечење.3 : вистинската боја на панталоните може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината. Ви благодариме за купувањето Bdfzl Женски Плус Големина Долги Ракави Екипажот Вратот Кошули Повик Печати Пуловер Дуксер Fall Блуза Лабава Блузи Сива Xxxxl.

Им се допаѓа и на купувачите..