• Ново
Генуискидс Женски Отворено Ладно Рамо Тенок Фит Маица Со Кратки Ракави Обична Блуза Врвови Со Половина Ракав Врвови Со Пуловер Со Врат
zoom_in

Генуискидс Женски Отворено Ладно Рамо Тенок Фит Маица Со Кратки Ракави Обична Блуза Врвови Со Половина Ракав Врвови Со Пуловер

DEN 211.04

Износ
check Во продавницата.

Женска модна еднобојна маица со половина ракав надвор од рамената - ова лето шупливите врвови на вратот ја ласкаат секоја фигура со тенок ефект на вклопување и формираат ласкаво сечење. Уживајте во носењето модерна маица без да ја жртвувате удобноста, класични бои кои најдобро одговараат на вашиот вкус и стил. Табела со големина : (см/инч). St Bust : t92/36.22 tlengh : t63/24.8. Mt Bust : t96/37.8 tlengh : t64/25.2. Lt Bust : t100/39.37tlengh : t65/25.59. XLt Bust : t107/42.13tlengh : t66/25.98. XXLt Bust : t114/44.88tlengh : t67/26.38. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Шема : Обична. Применлив пол : Женски. Соодветна возраст : 18-24 години. Популарен елемент : Шупливи, шиење. Изборна боја : Црна, црвена, бела, сина. Забелешки : . 1. Постои разлика од 1-2 см според рачното мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот. 1 * материјал погоден за Кожата На Маицата : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, флексибилен и лесен, дише и апсорпција на пот, извонредна изработка и удобен за носење. Стилски дизајн : модните врвови имаат стил на пуловер, секојдневен стил надвор од рамото и шуплив v-врат, класичен дизајн со цврста боја, едноставен, но разноврсен, ве прави пошармантни. Повеќекратно совпаѓање : оваа летна маица со среден ракав може да се комбинира со фармерки, шорцеви и здолниште. Можете да ја носите и во јакна. Различни комбинации, носат како што сакате. Соодветни прилики : тенката кошула за дно е совршена за различни прилики, како што се : секојдневно носење, училиште, работа, спорт, клуб, забава, состаноци, шопинг, улица, одмор итн. Одржување на облека : Препорачано миење рачно или машина, одвоено од друга облека за да избегнете боење; висат рамно и суво за да избегнете пеглање и белење.

Им се допаѓа и на купувачите..