• Ново
Жените Долги ракави Вера Писмо Џебови Кошула
zoom_in

Жените Долги ракави Вера Писмо Џебови Кошула

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Долги ракави Вера Писмо Џебови Кошула е направен од мека памучна мешавина ткаенина. Тоа е совршен врв за спарување со пар фармерки или шорцеви. Линијата на вратот на екипажот и печатењето со букви му даваат многу ласкав изглед. Погледнете ја нашата продавница " Нлиф доо", ќе најдете повеќе што сакате! Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината за оваа ставка. Женска Кошула. Вратот На Екипажот. Долг Ракав. Писмо Печатење. Половер. Секојдневен Стил. Памучна Мешавина.

Им се допаѓа и на купувачите..