• Ново
Хедер Б женски трепет ракав Руфл врвот
zoom_in

Хедер Б женски трепет ракав Руфл врвот

DEN 492.96

Износ
check Во продавницата.

Флетер ракавите го истакнуваат овој врвен пуловер од Хедер Б и имаат мешан медиум на ткаенина за забавен, привлечен дизајн. Peplum Hem додава женски допир и е завршен со еластична половината за дополнителна удобност кога сте во движење. Спарете го врвот на жените со омилените гардероба - шема, здолништа, панталони - и добро сте да одите. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; еластична половината. Topенски трепет ракав на врвот од Хедер Б.

Им се допаѓа и на купувачите..