• Ново
ВРЕМЕ И ТРУ ВИСОКИОТ ВОВЕН ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ
zoom_in

ВРЕМЕ И ТРУ ВИСОКИОТ ВОВЕН ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Додадете совршен допир на вашиот изглед на топло време со овој врвен врв на вратот од време и TRU. Дизајнирано со детали за шутнување на деколте, овој врв е сигурен дека ќе даде стилска изјава, а меката, лесна ткаенина ќе ве одржува удобно во текот на денот. Спарете го со фармерки, шорцеви или тенок каприс и пар слатки сандали или патики за да го завршите вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Прилагодлив врат на застој. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, лесна ткаенина; Висок врат со акцент на руфла. Врвот на високиот врат на вратот од времето и вистинското.

Им се допаѓа и на купувачите..