• Ново
Кардигани За Жени Fall Плажа Лесен Прикривање Обични Цветни Врвови Блузи Отворен Преден Кардиган Надворешна Облека
zoom_in

Кардигани За Жени Fall Плажа Лесен Прикривање Обични Цветни Врвови Блузи Отворен Преден Кардиган Надворешна Облека

DEN 296.96

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте во БУЛ. продавница, ви посакувам среќен шопинг . Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ✮Ние нудиме различни попусти,и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮. ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка✮. ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша чест да ви служи✮. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : Како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една две големини поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! КВАЛИТЕТ - овој женски кардиган изработен од мека и пријателска ткаенина за кожа,кардиган со мала тежина за пролет, лето, fall и топла зима лесен кардиган за жени има долги/3/4 ракави/отворен преден/лабаво вклопување и облечени секојдневни/завеси кардигани совршена должина и малку подолго напред. МОДА И СТИЛ-задолжителна основна потреба! Тоа е растегливо што непречено ја покрива кожата. Дизајниран со асиметричен раб што природно се преклопува. Нема странично бришење или рушење, што ви дава потенок изглед. ПОВОД - овој женски кардиган е совршен дури и за корпоративна или деловна облека. Трендовски елегантен дел кој лесно може да го користи за секоја пригода. Ова може да се носи со блузи, панталони или шорцеви, здолништа и хеланки за да ја ласкате вашата фигура. Натпревар - можете да се спарите со различни стилови на мали додатоци, костим за капење за плажа, секојдневни блузи, резервоари, фармерки, шорцеви, висок челик за пешачење и секојдневниот живот за да создадете различни стилови и да се прилагодите на различни температури. Пред КУПУВАЊЕ - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја осигурате точноста на вашата нарачка. Ние Сме азиска големина, помала од нормалната големина, затоа предлагаме да купите Големина Нагоре. Ви благодариме и убав ден!.

Им се допаѓа и на купувачите..