• Ново
Лидијаунистар Тајм И Тру Долги Врвови За Жени Модни Женски Копчиња Со Кружен Врат Со Долг Ракав Цврста Секојдневна Маица Блуза Бела XL
zoom_in

Лидијаунистар Тајм И Тру Долги Врвови За Жени Модни Женски Копчиња Со Кружен Врат Со Долг Ракав Цврста Секојдневна Маица Блуза

DEN 244.64

Износ
check Во продавницата.

Мода Женски Копче Круг-Вратот Долг Ракав Солидна Обична Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Кружен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 59см/23.23" Должина : 68см/26.77 " Долги Врвови За Жени Модни Женски Копчиња Со Долг Ракав Со Долг Ракав Цврста Секојдневна Маичка Блуза. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Врвови Дозвола под 5 5. Врвови со долги Ракави за Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..