• Ново
Летни Врвови За Жени Цврсти Кратки Ракави Со Вратот Лабава Маица Џебни Блузи
zoom_in

Летни Врвови За Жени Цврсти Кратки Ракави Со Вратот Лабава Маица Џебни Блузи

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Жени Солидна V-Вратот Кратки Ракави Лабава Маица Џеб Блуза Блузи Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу погоден за покажување наклонетост На Денот На Далиј3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Краток Ракав : Одговара На Големината На Летните Врвови За Жени 2023 Жени Цврсти Кратки Ракави Со Вратот Лабави Џебни Блузи од Маица. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55 "Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113cm/44.49 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 72cm/28.35".

Им се допаѓа и на купувачите..